info@dtfl.pl  ///  +48 660 069 940

RC Skorpion B2B | Realizacja | evosoft.pl

RC Skorpion B2B

System B2B


RC Skorpion zlecił nam stworzenie profesjonalnego systemu do obsługi relacji biznesowych. Dla usprawnienia procesów biznesowych należało wdrożyć dedykowane rozwiązanie. Uruchomiony w 2013 r. system evoB2B spełnił wszelkie wymagania klienta, oferując nowe możliwości i znacząco ułatwiając prowadzenie przedsiębiorstwa.

Zobacz również:
evoB2B evoB2B - Platforma wsparcia relacji biznesowych
"Niniejszym pragniemy wyrazić najwyższe uznanie dla firmy evosoft za kompleksowe przygotowanie i wdrożenie systemu B2B. Był to kolejny projekt prowadzony w ścisłej współpracy z firmą evosoft. Wykonawca jak zwykle..."
PIOTR IWANEJKO, WŁAŚCICIEL ZOBACZ REFERENCJE

Case study

Wdrożenie systemu B2B firmy evosoft - kompleksowe rozwiązanie dla internetowego handlu w branży modelarskiej.

PHU Skorpion jest firmą o profilu handlowym, zajmującą się dystrybucją akcesoriów modelarskich. Od września 2006 jest oficjalnym dystrybutorem produktów Robbe Modelsport oraz Futaba. W sklepie znajdują się modele oraz akcesoria RC (Remote Control) z całego świata. Firma PHU Skorpion jest również producentem drobnej elektroniki RC. Produkty własne oraz pozostały asortyment są wynikiem wielu lat doświadczeń właściciela firmy w dziedzinie modelarstwa RC oraz trendów na rynkach światowych a szczególnie w USA.

Nowe zdalnie sterowane modele oraz części i akcesoria do nich pojawiają się z każdym rokiem. Aktualnie posiadamy w naszej ofercie niemalże 20.000 pozycji i asortyment ten ciągle się powiększa. Konieczność integracji z partnerami biznesowymi została wręcz wymuszona przez skalę obrotu. Wielu dostawców firmy PHU Skorpion jest wyposażonych w systemy informatyczne dające możliwość integracji oprogramowania. Po drugiej stronie jest grupa odbiorców, spośród których większość to klienci hurtowi. Niektórzy spośród nich posiadają oprogramowanie dające możliwości integracji systemowych. Uznaliśmy, że koniecznością stało się wdrożenie systemu B2B. Ze względu na olbrzymie doświadczenie we wdrożeniach w dziedzinie aplikacji webowych wybraliśmy system firmy evosoft.

powiedział Piotr Iwanejko, właściciel firmy PHU Skorpion

Firma evosoft uruchomiła system B2B w firmie PHU Skorpion w roku 2013. To już kolejne wdrożenie systemu tej klasy zakończone sukcesem.

Za sprawą systemu B2B, poprzez usprawnienie komunikacji biznesowej, udostępnienie pełnej bazy asortymentowej w systemie ciągłym oraz optymalizację procesów zamawiania i dostawy towarów osiągnięty został główny cel wdrożenia jakim było zwiększenie obrotu oraz automatyzacja procesów logistycznych.

Wdrożenie systemu B2B dedykowanego branży modelarskiej okazało się dla firmy niezwykle istotne. Zaoferowane przez evosoft rozwiązania zdecydowanie poprawiły jakość i kompleksowość świadczonych usług, co w konsekwencji znacznie podniosło konkurencyjność firmy oraz współpracujących partnerów.

stwierdził Piotr Iwanejko, Kierownik Projektu wdrożenia systemu B2B z ramienia firmy PHU Skorpion

Firma evosoft jest autorem rozwiązań klasy B2B.